Tapeta chmurki niebieska AS CREATION Boys and Girls 913739Tapeta Boys and Girls 5 305971 - Grafika
Wróć do: Tapety ścienne - szybka wysyłka!
336393
Drukuj

Tapeta w prążki beżowa szara połysk 336393 Kingston

Klasyczna tapeta winylowa na papierze do przedpokoju - wzór: w prążki, kolor: beżowa szara połysk, numer i kolekcja: 336393 Kingston

Cena sprzedaży 44,90 zł

Przykłady aranżacji

Opis
Rodzaj tapety: Winylowa na podkładzie papierowym

Wymiary rolki:

Szerokość: 0,53 m
  Długość: 10,05 mb
Przesunięcie wzoru: 64 cm

Pasowanie proste - wszystkie pasy mają jednakowy wygląd. Przy przycinaniu tapety należy łączyć ten sam wzór na tej samej wysokości.

Nanoszenie kleju na tapetę - Klej należy nanosić na spodnią stronę tapety.

Dobra odporność kolorów na światło

Tapeta bardzo odporna na zmywanie

Tapeta rozszczepialna - Wierzchnia warstwa tapety daje się zdjąć na sucho, warstwa spodnia pozostaje na ścianie.

 

Opis tapety:

Stylowa i pełna uroku tapeta ścienna, która wyróżnia się dyskretnym motywem graficznym. Tworzące kompozycję miękko wygięte, ciemnoszare i beżowe prążki lekko odcinają się od jasnoszarego tła, co zostało podkreślone odmiennie tłoczoną strukturą. Całość dopełnia delikatne metaliczne lśnienie w srebrnym odcieniu. Ta wdzięczna tapeta będzie stanowić subtelną, lecz wyjątkową dekorację, idealnie wpasowując się w zarówno klasyczną, jak i nowoczesną aranżację. Dodatkowo wykorzystanie jasnych barw sprawi, że ozdobione pomieszczenie wyda się wizualnie większe i przestronniejsze.

Opis kolekcji:

Kingston to bogaty katalog tapet ściennych zaprojektowanych i wykonanych przez jednego z wiodących producentów w Europie, niemieckiego AS Creation. Rozmaite wzory w licznych wariantach kolorystycznych dają szeroki wybór zwolennikom zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. Lista kompozycji Kingston obejmuje barokowe ornamenty, różnorodne motywy roślinne, nieskomplikowane i ponadczasowe wzory graficzne, jak również wiele tapet jednolitych i strukturalnych. Znajdą tu Państwo wzory klasyczne i eleganckie, jak też wzornictwo modernistyczne i oryginalne. Spektrum barw otwierają jasne i delikatne odcienie bieli, kremu i beżu, a zamykają stylowe szarości i czernie, skontrastowane z nasyconym błękitem, czerwienią i świeżą zielenią. Efektowny metaliczny połysk zdobi i urozmaica kompozycje, które wspaniale dopełnią aranżację salonów, sypialni, gabinetów oraz holi. Sięgając po tapety z kolekcji Kingston, mają Państwo pewność zakupu produktów najwyższej jakości i wytworzonych z bardzo dobrych materiałów.

W opakowaniu12